Orbán hazaküldte Sorost, Gyurcsány tárgyalna a Jobbikkal, a Nemzeti Múzeumnál tüntettek a diákok
A jobbikosok felesküdtek a Szent Korona másolatára
Végszó
A rendőrök végül mindenkit csak igazoltatás után engedtek el. Mi most elköszönünk, köszönjük megtisztelő figyelmüket!
Tüntetők a járdára szorítva, zavartalan közlekedés a Rákóczi úton

Zsákutca
Már nagyjából 25 rendőr jut egy tüntetőre, a rendőrök körbezárták a tömeget a Rákóczi út-Síp utca sarkánál.
Leváltható

A Rákóczi úton a tüntetők
Már szinte senkinek sem tiszta, merre tartanak, egy csoport a Síp utca sarkánál az úttesten áll.
Rendőrök akcióban, éppen felsegítenek egy tüntetőt

Rékasi Zsigmond beszél a Magyar Rádió épülete előtt

Az Astoria felé tartanak a tüntetők
Demokratikusan megszavazták, mi legyen a következő állomás, az Astoria nyert. Már több a rendőr, mint a tüntető.
Rendőrsorfal a Magyar Rádió épülete előtt

A Facebookon élőzzük a Rádió épülete elé vonuló diákokat
Kövesse itt:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798913933492863/?notif_id=1521140105578943¬if_t=live_video_explicit
Duda Ádernek, Morawiecki Orbánnak üzent
Az 1848-49-es magyar szabadságharcnak nyújtott lengyel segítség máig eleven tanúsága a két egymással szolidáris nemzet barátságának – áll abban az üdvözlő táviratban, amelyet Andrzej Duda lengyel elnök csütörtökön Áder János köztársasági elnöknek küldött. Hasonló üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor kormányfőnek Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök is.
A PAP hírügynökség által idézett levélben Duda jókívánságait fogalmazta meg, és rokonszenvéről biztosította a magyar nemzetet és személyesen Áder Jánost is.
Rámutatott,
a lengyel-magyar barátság hosszú és dicsőséges hagyományára, mely része a közös európai történelemnek, és mely Európa számára kivételes példáját jelenti a két baráti nemzet közötti szolidáris kapcsolatoknak.
Mateusz Morawiecki lengyel kormányfő az Orbán Viktor miniszterelnöknek címzett ünnepi üdvözlő táviratában hangsúlyozta, a lengyel-magyar testvériség a közös szabadságszereteten alapszik.
A magyar nemzet nem egyszer bizonyította nagyságát, Európa okkal lehet hálás neki
– fogalmazott.
Rékasi Zsigmond

Rékasi Zsigmond: Elindítottunk valamit
A Nemzeti Múzeumtól posztolt egy videót Rékasi.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/videos/1625372657499538/
Rendőrsorfal a Rádió épülete előtt
Egy tüntető éppen azt próbálja megtudni a rendőröktől, miért nem mehetnek be. A háttérben zúg az „elvesztette közpénz-jellegét”.
Hivatalosan vége, de
A tüntetők egy elég nagy csoportja a Magyar Rádió épületéhez vonult. Rengeteg a rendőr a helyszínen.
Itt szeretnék élni!

Diáküntetők a Deák térnél

Az ördöggel is lehet szövetkezni csak a Jobbikkal nem. Vagy de. Vagy nem
Rabok tovább nem leszünk
A tömeg zárásként együtt szavalta el a Nemzeti dalt a Nemzeti Múzeum előtt.
Facebook élő a diákok vonulásáról
ITT:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798863956831194/?notif_id=1521137820047848¬if_t=live_video_explicit
Békemenet: Tudja meg az ellenség, hogy sokan vagyunk
A Békemenet résztvevői szerint több száz éve nem volt olyan vezetője Magyarországnak, mint Orbán Viktor, ezért harcolnak érte és a kormányért. A Szolidaritás rákosista dalokat játszott a felvonulás résztvevőinek, akik ezt elég nehezen viselték.
Csodás drónfelvételeket posztolt Orbán
A ma délutáni Békemenetről jelent egy rövid, összefoglaló videó Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán. Pazar drónfelvételek is vannak benne, ezeken látszik igazán, hogy mekkora tömeg menetelt a Bem tértől a Kossuth térig.
- 18:06 „Ezekért az estékért élek” – itt folytatja Lovász László a Bochkor után
- 17:49 Norvégiában levélben értesítik a lakosságot, hogy háború esetén lefoglalhatják a javaikat
- 17:47 Bár korábban sterilizáltatta magát, már nem zárkózik el a gyerekvállalástól Kiara Lord
- 17:30 Jászapáti tragédia: elaludt a buszvezető, vádat emeltek ellene
- 17:09 A Mercedeséből rángatták ki a rendőrök a több százmilliós telkekkel seftelő lakásmaffiózót
- 17:07 Jeges fürdőt vett a kamerák előtt Putyin vízkereszt alkalmából
- 16:53 A Nagy Robert De Niro-kvíz: felismered a filmet egy képkockából?
- 16:27 Kommandósok lepték el a Pécsi Est nevű szórakozóhelyet, a rendőrség cáfolja, hogy vegzálták és fenyegették volna a bulizókat
- 16:15 Tiszavasvári polgármestere cáfolta lapunknak, hogy egyre több lenne a szifiliszes beteg
- 16:15 Megállapodott a Mol az oroszokkal a szerb olajfinomító megvásárlásáról
- 16:15 Vádat emeltek Semjén Zsolt és Rogán Antal Szőlő utcával kapcsolatos rágalmazása miatt
- 16:13 Kvíz: Mindenki nézte a Szomszédokat – te mire emlékszel belőle?
- 16:09 Megváltozik az űrhajósok agya a világűrben
- 15:58 A külügy vesztes peréből kiderült, hogy egyedül Belgrádban lehet menedékjogot kérni Magyarországtól
- 15:51 Válik férjétől Nagy Bogi énekesnő
- 12:48 Letiltották a magyar hatóságok az oldalt, amely szerint Magyar Péter és a Tisza Párt nyerné a választást
- 15:13 Zacher Gábor: Egyáltalán nem biztos, hogy drog miatt zavart az eltűnt 18 éves Egressy Mátyás
- 13:17 Közleményt adott ki az Ötkert Egressy Mátyás eltűnésével kapcsolatban
- 15:40 Sebestyén Balázs szerint várható volt, hogy Lovász László otthagyja a Bochkort: Lehet abuzálni valakit sokáig, de egy idő után feláll, és elmegy
- 09:12 Felkutatja a rendőrség azokat, akik utoljára beszéltek és találkoztak az eltűnt Egressy Mátyással
- 10:11 Vonatkatasztrófa Spanyolországban: fotókon a 39 áldozatot követelő tragédia helyszíne
- 16:15 Vádat emeltek Semjén Zsolt és Rogán Antal Szőlő utcával kapcsolatos rágalmazása miatt
- 16:13 Kvíz: Mindenki nézte a Szomszédokat – te mire emlékszel belőle?
- 08:34 Lovász László távozik Bochkor Gábor rádióműsorából
- 10:35 A Fidesz kampányfőnöke szerint hiba volt Magyar Péteréktől, hogy lefoglalták a Fidesz új szlogenjét
