Neymar góllal és gólpasszal debütált a PSG-ben

Eljött a nagy nap, a francia labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában bemutatkozott Neymar a Paris Saint-Germainben, ráadásul kezdőként. A Barcelona a héten megkapta a 222 millió eurót a brazilért, akinek az orvosok is zöld utat adtak, így pályára léphetett.

A PSG a Guingamp otthonában játszott és egészen a második félidő elejéig 0-0-ra állt, Ikoko azonban az 52. percben egy egészen hihetetlen öngólt szerzett, amivel a párizsiak kerültek előnybe.

Ikoko hihetetlen öngólja:

Tíz perccel később már 0-2 volt az állás, Neymar adott forintos labdát Cavaninak, az urugayi csatár pedig nem hibázott. Cavani aztán visszaadta az asszisztot Neymarnak, aki így az első meccsén meg is lőtte az első gólját a PSG-ben. A végeredmény 0-3 lett.

Neymar assziszt, Cavani gól:

Neymar gólja:

A címvédő Monaco korábban Dijonban vendégeskedett és nyert 4-1-re, Falcao triplázott. A magyar válogatott Lang Ádám kezdett, de az 54. percben lecserélték. Viszont a PSG által csábított Kylian Mbappé csak a cserepadról nézte a történéseket.