Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2008. 09. 27. 21:43

A címvédő Talmácsi Gábor az ötödik helyről rajtol a nyolcadliteres géposztály Japán Nagydíján. A Forma-1-es Szingapúri GP-n Felipe Massa nyerte az időmérőt.

Forma-1

Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Fernando Alonso (spanyol, Renault) 1:44.506
2. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +0.613
3. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +0.740
4. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) +0.743
5. Nico Rosberg (német, Williams) +0.880
6. Jenson Button (brit, Honda) +0.903
7. Robert Kubica (lengyel, BMW) +0.919
8. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +0.944
9. Sebastian Vettel (német, Toro Rosso) +0.971
10. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso) +1.093
11. Nick Heidfeld (német, BMW Sauber) +1.183
12. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) +1.476
13. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) +1.476
14. Rubens Barrichello (brazil, Honda) +1.567
15. Timo Glock (német, Toyota) +1.674
16. Jarno Trulli (olasz, Toyota) +1.715
17. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) +1.976
18. David Coulthard (brit, Red Bull) +2.288
19. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) +2.660
20. Adrian Sutil (német, Force India) +3.221

Időmérő:
1. Felipe Massa (brazil, Ferrari) 1:44.801
2. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:45.465 +0.664
3. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) 1:45.617 +0.816
4. Robert Kubica (lengyel, BMW) 1:45.779 +0.978
5. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) 1:45.873 +1.072
6. Nick Heidfeld (német, BMW) 1:45.964 +1.163
7. Sebastian Vettel (német, Toro Rosso) 1:46.244 +1.443
8. Timo Glock (német, Toyota) 1:46.328 +1.527
9. Nico Rosberg (német, Williams) 1:46.611 +1.810
10. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) 1:47.547 +2.746

A második szakasz kiesői:
11. Jarno Trulli (olasz, Toyota) 1:45.038
12. Jenson Button (brit, Honda) 1:45.133
13. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:45.212
14. David Coulthard (brit, Red Bull) 1:45.298
15. Fernando Alonso (spanyol, Renault) idő nélkül

Az első szakasz kiesői:
16. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) 1:46.037
17. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso 1:46.389
18. Rubens Barrichello (brazil, Honda) 1:46.583
19. Adrian Sutil (német, Force India) 1:47.940
20. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) idő nélkül

Kézilabda

Férfi NB I:
Tatabánya Carbonex – MKB Veszprém 29-36
Pick Szeged – Győrhő ETO KC 32-20
Dunaferr-Százhalombatta 39-19
Gyöngyösi Főiskola – Csurgó 33-25

Női NB I:
DVSC-Aquaticum – Fehérép-Alcoa 31-27
Tajtavill-Nyíradony – Kiskunhalas 26-17
Pikker-Pécsi EAC – ASA-Consolis-Hódmezővásárhely 20-28

Kerékpár

Vb, női mezőnyverseny (138,80 km):
1. Nicole Cooke (brit) 3:42:11
2. Marianne Vos (holland) azonos idővel
3. Judith Arndt (német) a. i.

Kosárlabda

Göcsej Kupa, nők:
Szeviép-Szeged – BSE 81-57
Szolnoki NKK – Zala Volán-ZTE 56-53

A torna végeredménye: 1. Szeviép-Szeged 6 pont, 2. BSE 5, 3. Szolnoki NKK 4, 4. Zala Volán-ZTE 3

Férfiak:
Dombóvár KC – Polaroid-Lami-Véd-Körmend 83-82
Atomerőmű SE – Falco-Szova KC Szombathely 81-72
Tirgu Mures (román)-Soproni sÖrdögök 70-69

Labdarúgás

Soproni Liga:
Honvéd-Újpest FC 1-1
Vasas- Zalaegerszeg 3-1
Diósgyőr-Fehérvár 0-1
Kaposvár-Siófok 1-0
Paks-Győr 2-1

Premier League:
Arsenal-Hull City 1-2
Everton-Liverpool 0-2
Aston Villa-Sunderland 2-1
Fulham-West Ham United 1-2
Manchester United-Bolton 2-0
Middlesbrough-West Bromwich 0-1
Newcastle-Blackburn 1-2
Stoke City-Chelsea 0-2

Bundesliga:
Werder-Hoffenheim 5-4
Hamburger-Mönchengladbach 1-0
Dortmund-VfB Stuttgart 3-0
Hannover-Bayern München 1-0
Hertha BSC-Cottbus 0-1
Bochum-Leverkusen 2-3

Serie A:
Sampdoria-Juventus 0-0
Fiorentina-Genoa 1-0

Primera División:
Real Betis-Real Madrid 1-2
Sporting Gijon-Villarreal 0-1
Espanyol-Barcelona 1-2

Ligue 1:
Auxerre-Le Havre 3-0
Stade Rennes-Nice 1-0
Caen-Nantes 3-0
Le Mans-Olympique Marseille 1-1
Sochaux-Lorient 1-1
Olympique Lyon-Nancy 2-1

NB II
Keleti csoport:
Vác-Újbuda – Szolnok 3-0
Tököl – DVSC-DEAC 1-3
Vecsés – Makó 6-2
Jászberény-Cegléd 1-2
Békéscsaba-Kazincbarcika 0-0

Nyugati csoport:
Lombard FC Pápa-Budaörs 2-1
Pécs-Kaposvölgye 3-1
Integrál-DAC – Ajka 0-0
Felcsút-Gyirmót 1-2
Százhalombatta-Tatabánya 0-1
Dunaújváros-Barcs 5-0

U17-es Eb-selejtező:
Magyarország-Csehország 0-0
Grúzia – Bosznia-Hercegovina 1-0

A csoport végeredménye: 1. Csehország 7 pont, 2. Magyarország 5, 3. Grúzia 4, 4. Bosznia-Hercegovina 0.

A magyar csapat csoportmásodikként jutott be az elitkörbe.

Motorsport

Japán Nagydíj
125 kcm, 2. szabadedzés:
1. Bradley Smith (brit, Aprilia) 1:58.695
2. Sandro Cortese (német, Aprilia) +0.066
3. Mike Di Meglio (francia, Derbi) +0.279

11. Talmácsi Gábor (Aprilia) +1.649

125 kcm, 2. időmérő:
1. Mike Di Meglio (francia, Derbi) 1:58.678
2. Stefan Bradl (német, Aprilia) +0.381
3. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.426

5. Talmácsi Gábor (Aprilia) +0.501

Talmácsi Gábor az ötödik helyről indulhat Japánban (MTI/EPA)

Talmácsi Gábor az ötödik helyről indulhat Japánban (MTI/EPA)


250 kcm, 2. szabadedzés:
1. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) 1:52.206
2. Aojama Hirosi (japán, KTM) +0.038
3. Julian Simon (spanyol, KTM) +0.120

23. Tóth Imre (Aprilia) +4.278

250 kcm, 2. időmérő:
1. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) 1:51.473
2. Hirosi Aojama (japán, KTM) +0.246
3. Alex Debon (spanyol, Aprilia) +0.285

24. Tóth Imre (Aprilia) +5.642

MotoGP, 3. szabadedzés:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 1:47.357
2. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) +0.164
3. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.435

MotoGP, időmérő:
1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 1:45.543
2. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) +0.288
3. Nicky Hayden (amerikai, Honda) +0.428
4. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.517

Röplabda

Férfi Nb I, Kiemelt-csoport:
Junior válogatott – Debreceni EAC
1. mérkőzés: 3-0, 2. mérkőzés: 3-0

Sportlövészet

Ob, férfiak
Kisöbű sportpuska, fekvő, 60 lövés:
1. Fluck Zoltán (BHSE) 697,6 kör (az alapversenyben: 594)
2. Iványi László (Honvéd-Kossuth LK) 696 (594)
3. Hári Péter (BHSE) 694,2 (592)

Csapat:
1. Honvéd-Kossuth LK (Iványi, Jákó, Szabián) 1776 kör

Nők
Kisöbű sportpuska, összetett, 3×20 lövés:
1. Tóth Anita (UTE) 673,2 kör (577)
2. Krzyzewsky Beáta (APLE) 671,9 (575)
3. Joó Éva (BHSE) 671,8 (573)

Csapat:
1. APLE „A” (Krzyzewsky, Vincze, Aszódi) 1703 kör

Sportpisztoly, 30+30 lövés:
1. Babicz Sára (NYPLE) 776,8 kör (578)
2. Sike Renáta (BHSE) 776,3 (578)
3. Ferencz Ágnes (UTE) 775 (576)

Csapat:
1. UTE (Medgyes, Ferencz, Wéber) 1678 kör

Tenisz

Szöuli, női torna, elődöntő:
Kirilenko (orosz, 1.)-Kanepi (észt, 3.) 6:4, 3:6, 6:4
Stosur (ausztrál)-Craybas (amerikai) 6:0, 6:1

Bangkok, férfi torna, elődöntő:
Djokovics (szerb, 1.)-Berdych (cseh, 3.) 7:5, 6:1
Tsonga (francia, 2.)-Monfils (francia, 4.) 6:0, 6:3

Peking, női torna, elődöntő:
Jankovics (szerb, 1.)-Zvonarjova (orosz, 5.) 6:4, 2:6, 6:4
Kuznyecova (orosz, 4.)-Cseng ( kínai) 7:6, 7:5

Peking, férfi torna, elődöntő:
Sela (izraeli)-Schüttler (német, 7.) 6:3, 6:3
Roddick (amerikai, 2.)-Phau (német) 6:2, 6:7, 6:1

Vízilabda

Férfi Magyar Kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés:

TEVA-VasasPlaket – FTC-Aprilia-Fisher Klíma 8-7

Negyeddöntő, visszavágó:
Bodrogi Bau-Szentesi VK – ZF-Eger 9-13
Továbbjutott: az Eger, kettős győzelemmel.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

CHICAGO, IL - AUGUST 13: Four-year-old Leo Griffin leaves a protest against the alt-right movement held to mourn the victims of yesterdays rally in Charlottesville, Virginia on August 13, 2017 in Chicago, Illinois. One person was killed and 19 others were injured in Charlottesville when a car plowed into a group of activists who were preparing to march in opposition to a nearby white nationalists rally. Two police officers were also killed when a helicopter they were using to monitor the rally crashed.   Scott Olson/Getty Images/AFP
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.