A Fidesz csupán 58 százalékát fizette a plakátokért annak az árnak, amiért most támadja a Jobbikot. Ráadásul ugyanaz a Simicska-cég intézte a jóárasítást mindkét pártnak.
Minden hirdetésfajta más sorsra juthat az új törvénytervezet szerint, de egy biztos: egy időre a teljes magyar plakátpiacot legyalulná a kormány. Hogy mi a cél, az még rejtély, bár a tervezet a reklámzaj csökkentését akarja elérni.
A Miniszterelnökség közölte, nem tágít a kormány, még a lejáratókampány ellenére sem. Különben is, ezt csinálták a németek is Koszovóban és bejött nekik.