orbán győző
Szerinte a felcsúti polgármester azért vette meg a miniszterelnök apja használatában lévő területet, mert remél valamit cserébe.
2016. 03. 09. 10:21
Tíz évig még a miniszterelnök családjának cége termelheti ki a homokot a négyhektáros területen, amit később rekultiválni is kell majd.
2015. 12. 10. 17:30
Hiába ment neki Orbán Győző cégének az LMP társelnöke. Fazekas miniszter kiállt főnöke édesapja mellett.
2014. 07. 24. 16:02
2008 óta egymilliárd forint osztalékot vettek ki a Dolomit Kft.-ből.
2014. 06. 12. 08:23
A Dolomit Kft. 2008 óta egymilliárd forint osztalékot fizetett ki a tulajdonosoknak.
2014. 06. 11. 08:57







