A hosszú, nyári esték miatt „depisek” a tinik A tinik hangulatváltozásaiért nemcsak a hormonok, hanem az évszakok változása és a nappalok hossza is felelős. Sári Veronika 2010. 08. 02. 12:43 Élet-Stílus
A napernyő sem véd mindentől A közvetlen sugárzástól ugyan véd, de a káros sugarak könnyen utat találnak a napernyő alá. Sári Veronika 2010. 07. 23. 10:04 Élet-Stílus
Az idei nyár legnépszerűbb itala Czene Gergely mixer szerint a 2010-es nyár sláger koktélja a Summer Fresh. Sári Veronika 2010. 07. 21. 07:10 Élet-Stílus
A nyári náthát nem feltétlenül vírus okozza Ha a hőségben tör ránk a nátha, gyakran tesszük felelőssé a légkondicionálót: pedig nem mindig ez az ok. Sári Veronika 2010. 06. 22. 07:26 Élet-Stílus
Szúnyoginvázió: mégis meddig? A szélsőséges időjárás keresztülhúzta az ÁNTSZ számításait, így csak jóval később tudták megkezdeni a szúnyogok irtását. Sári Veronika 2010. 06. 17. 13:36 Élet-Stílus
Indul a strandszezon A hétvégén Gellért és a Dagály fürdő nyári medencéit, valamint a Palatinus strandot nyitják meg. Akár 25 fok is lehet. Sári Veronika 2010. 04. 27. 07:26 Élet-Stílus
Megfőnek az utasok a régi buszokon Nem tudom, hogy néhány éve az Ikarus 412-es buszokat miért kicsi (10-15 centis) billenő ablakokkal rendelték meg. A kis nyílásokon alig jön be levegő Király Dávid 2009. 07. 29. 15:20 Közélet
Szinte használhatatlan a BKV Nyáron BKV-zni olyan, mint körfűrésszel dugni, mondták már többen. Sorra kapom a képeket és a leveleket a lerobbant buszokról, felpúposodott sínekről Király Dávid 2008. 06. 24. 16:00 Közélet
?Egyelőre még minden Volvo buszon működik a légkondi? Helló Figyelő! Az index írta: “A tömegközlekedési cég tájékoztatása szerint egyelőre még minden Volvo buszon működik a légkondi” Ez Király Dávid 2007. 07. 23. 00:06 Közélet
„Egyelőre még minden Volvo buszon működik a légkondi” Helló Figyelő! Az index írta: "A tömegközlekedési cég tájékoztatása szerint egyelőre még minden Volvo buszon működik a légkondi" Ez ma ( Király Dávid 2007. 07. 23. 00:06 Közélet
Nyári napok elményei Sziasztok! A minap véletlen a 2007-es Combinora szálltam, a középen légkondicionált darabra. Jó tapasztalat: még úgy is érezhető volt, hogy bent Király Dávid 2007. 07. 20. 17:38 Közélet
Figyelem! Itt a nagy meleg, napok óta tart a hőségriadó! A BKV járművein néha elviselhetetlen hőség van, sokszor sokkal melegebb van egy buszon mint kint az Király Dávid 2007. 07. 20. 14:41 Közélet
Nem tett jót a meleg az utastájékoztató rendszernek Kedves Figyelő! Az alábbi képeket ma reggel fél 8 után lőttem a Deák felé közlekedő metrópótlón. Ha turista lennék, irigykednék, hogy ilyen Király Dávid 2007. 07. 17. 23:02 Közélet
BKV szarik a hőségradóra? Sziasztok! A szentendrei HÉV-vel közlekedünk. Mától megváltozott, ritkított sűrűséggel járnak a szerelvények (bár az eddigi is ritkább volt, mint Király Dávid 2007. 06. 18. 11:57 Közélet