kata

Az esemény egyik szervezője helyszíni tudósítónknak elárulta, hogy azért érezték szükségét a futárok, hogy egy saját tüntetést szervezzenek, mert a pártok mindig a saját szavazóikat akarják megszólítani, a „nép pedig több pártból áll”, és az sem céljuk, hogy a pártokat erősítsék.  Interjúnk 10:18-tól látható.
2022. 07. 18. 08:24
Szombat délután ismét tüntetést tartottak Budapesten, ez alkalommal az ellenzék korábbi miniszterelnök-jelöltje, Márki-Zay Péter szervezésében. A rendezvény után egy időre lezárták a Margit hidat, majd több órán keresztül a belvárosban vonult a tömeg, a menet a Kossuth téren ért véget. A 24.hu fotói a demonstráció különböző helyszíneiről.
Két-háromezren lehetnek továbbra is az Erzsébet híd pesti oldalán, de a tüntetés kezd bulivá alakulni, egyre hangosabb a zene, egyre többen táncolnak, miközben néha a híd közelében összefeszülnek az egyre fáradtabb rendőrökkel.
2022. 07. 14. 23:23
Olvasói sztorik