„Bűnös vagyok!” – Nora Mörk vállalja a felelősséget

Spainhandball2021.com

Nincs könnyű helyzetben az Európa-bajnoki címvédő Norvégia, miután szombaton 30-30-as döntetlent játszott Svédországgal a spanyolországi női kézilabda-világbajnokság középdöntőjének második fordulójában.

Golovin: A sport nemcsak a győzelmekről szól, hanem a vereségekről is
Már biztosan búcsúzik a vébétől a magyar válogatott.

Pedig a norvégok a második félidő elején 21-17-re elléptek, de a svédek egy 6-1-es szériával 23-22-re fordítottak. A norvégok azonban ismét visszavették az előnyt, és bő másfél perccel a vége előtt Sanna Solberg találatával 30-28-ra vezettek.

Azonban a svédek időt kértek, a Győrben kézilabdázó Linn Blohm szépített, majd Stine Bredal Oftedal rontott lövését követően maradt még idő egy ellenakcióra, aminek végén Olivia Mellegard a bal szélről átejtette Katrine Lundét (30-30).