Amennyiben a spanyol válogatott nyeri a világbajnokságot, úgy a játékosok fejenként 540 ezer eurós pénzdíjat kapnak a Spanyol Labdarúgó-szövetségtől (RFEF). A megállapodás értelmében a csapat a negyeddöntőtől kapnának jutalmat a győzelmeik után.
2006. 05. 09. 15:07