(FN, Prim) Az Antenna Hungária lehívja a Vodafone-t üzemeltető V.R.A.M. Rt. részvényeinek 5 százalékára vonatkozó opcióját, és további 5 százaléknyi részvénypakettet vásárol a Magyar Postától , amelynek így megszűnik részesedése. A megállapodás várhatóan két hónapon belül lép életbe. Az opciót a hatálybalépés után azonnal lehívják, a további 5 százalék árát még idén kifizeti az Antenna Hungária Rt. Az ár nem ismert. A Magyar Posta befektetőként a
2001. 04. 12. 12:13