Szenvedős meccsen csak egy pontot szerzett a címvédő Leicester

A címvédő Leicester Citynek nem megy valami fényesen az angol labdarúgó-bajnokságban, a legutóbbi négy Premier League-mérkőzésükből csak egyet nyertek meg. Igaz, az pont az ezt megelőző volt, december 31-én a West Ham Unitedet győzték le.

A Leicester hétfőn a szintén bukdácsoló Middlesbrough otthonában lépett pályára, a csapatok pedig játszottak egy bár hajtós, de egyébként pocsék mérkőzést. Az első félidő legnagyobb helyzete például egy távoli, középre tartó Mahrez lövés volt.

A második játékrész valamivel jobb volt, de akkor is inkább csak a mezőnyben birkóztak a csapatok. A 83. percben a Middeslbrough megnyerhette volna a meccset: Morgan nem tudott fejjel tisztázni, ám Ramirez a kaput sem találta el közelről.

Ez a jelenet nagyjából össze is foglalta a mérkőzést, és bár a hajrában felpörögtek az események, a vége 0-0 lett.