Everton's English midfielder Ross Barkley (L) vies with Hull City's Irish midfielder David Meyler during the English Premier League football match between Hull City and Everton at the KCOM Stadium in Kingston upon Hull, north east England on December 30, 2016. / AFP PHOTO / Lindsey PARNABY / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Három gólt szerzett, mégis 2-2-t játszott a Hull City

2016. 12. 31. 08:41

Az év végén sincs megállás az angol labdarúgó-bajnokságban. A Premier League 19. fordulója már péntek este elkezdődött, a kieső helyen álló Hull City az Evertont fogadta.

A hazaiak jó kezdték a mérkőzést, Dawson már a hatodik percben a kapuba lőtt egy szöglet után (1-0). Egészen az első félidő utolsó pillanatáig 1-0 volt az állás, akkor azonban egy sarokrúgást követően Marshall kapus saját hálójába ütötte a labdát (1-1).

A 65. percben Snodgrass gyönyörű szabadrúgásgóljával ismét a Hull Citynél volt az előny (2-1), amelyet újfent nem sikerült megőrizniük. Hat perccel a rendes játékidő vége előtt Barkley fejjel egalizálni tudott (2-2).

A Hull City a 19., az Everton a 7. helyről várhatja a szombat délutáni mérkőzéseket.

Most vagy soha. Fogadj élőben a tél legforróbb helyzeteire! Tippmixpro

Eredmény – Premier League, 19. forduló

Hull City – Everton 2-2 (1-1)
Gólszerző: Dawson (6.), Snodgrass (65.) ill. Marshall (45+1. – öngól), Barkley (84.)