WASHINGTON, USA - NOVEMBER 11: Cleveland Cavaliers LeBron James (23) adjusts his mouth guard against the Washington Wizards at the Verizon Center in Washington, USA on November 11, 2016. Washington ended up falling to the Cavaliers 105-94. Samuel Corum / Anadolu Agency

Ha így halad, a végén még megvédi címét a Cavs

2016. 11. 16. 11:09

A címvédő Cleveland Cavaliers 121-117-re legyőzte a vendég Toronto Raptors csapatát az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapján.

A hazaiak idénybeli első tíz mérkőzésükből kilencet megnyertek, ilyen jól utoljára 1976-ban kezdték a szezont. LeBron James 28 ponttal és 14 gólpasszal járult hozzá a sikerhez.

Az Atlanta már sorozatban öt győzelemnél, az otthon alulmaradt Miami pedig egyhuzamban hat vereségnél tart, a floridaiaknál Hassan Whiteside 19 pontja mellett 25 lepattanót szedett, ami NBA-idénycsúcs.

A félidőben mág 12 pontos hátrányban lévő Charlotte főként a 36-17-re hozott harmadik negyednek köszönheti minneapolisi diadalát, míg a Chicago portlandi sikerrel kezdte meg hatmeccses idegenbeli túráját. A Bulls az első félidőben már 26 ponttal is vezetett.