VÉLEMÉNY

Nincs is szebb annál, mint amikor egy felnőtt ember ötszáz kilométert utazik azért, hogy láthassa azokat, akiket gyűlöl és a kedvükért még jelmezbe is öltözik.
2014. 07. 08. 09:10
Olvasói sztorik