Az olimpiai sportágak, olimpiai versenyszámaiban világbajnokságokon elért eredmények összesítése alapján az alig egy esztendeje alapított Iron Aquatics lett 2017. legeredményesebb magyar sportegyesülete.
Kovács Ágnes, Kovácshegyi Ferenc, Török László, valamint posztumusz Csik Ferenc és Novák Éva beiktatásával öt új taggal bővült a Magyar Úszó Hírességek Csarnoka.
Ráadásul Verrasztó Evelyn is ezüstérmes lett, Cseh Lacinak viszont az országos csúcs kevés volt a döntőbe jutásért. A szombat esti versenyek összefoglalója.
„Figyelj, ez nem fog összejönni. Mondd, hogy buta, mondd, hogy rosszul áll a szike a kezében, de nincs ember, aki elhiszi, hogy a Gyarmati Andrea lusta."
Lobanovszkij Maxim pedig a szétúszásra tartogatta egyéni legjobbját, ami egyben országos csúcsot is ért. Este négy döntőben leszünk érdekeltek a rövidpályás Eb-n.