Vakata Koicsi japán asztronauta vette át vasárnap a Föld körül keringő Nemzetközi Űrállomás (ISS) parancsnokságát, ezzel első ízben került japán űrhajós kezébe az ISS legénységének irányítása.
A Nemzetközi Űrállomáson tervezik létrehozni a világ leghidegebb pontját, a 100 pikokelvinben szabad szemmel is láthatók lesznek a lehűtött atomcsomagok.