Tudomány

Az űrállomásról üdvözölte Magyarországot az olasz űrhajósnő

balaton az űrből (balaton, űrfelvétel)
balaton az űrből (balaton, űrfelvétel)

Samantha Cristoforetti a Balatonról és Észak-Dunántúlról küldött űrfotót.

„Helló Magyarország! Itt vagyok a Balaton és a Duna közt, az ezeréves pannonhalmi bencés apátság fölött” – írta Twitter-oldalán Sam Cristoforetti olasz űrhajósnő, aki még novemberben költözött a Nemzetközi Űrállomásra. Májusban tér majd vissza a Földre.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik