A szerdai állománygyűlésen állítólag kiverte a biztosítékot, hogy a hírigazgató úgy beszélt, mint aki az eddigi gyakorlatot folytatja, ameddig csak lehet.
A hírigazgató azt mondta a munkatársaknak: az új kormány megalakulásáig ne készüljenek érdemi változásra a közmédia működésében. Akinek ez nem tetszik, menjen szabadságra.