A hatóságok szerint a fonyódi városüzemeltetési céghez köthető szerződéseken keresztül százmilliós nagyságrendű közpénz vándorolhatott el gyanús körülmények között, ezért őrizetbe vették a fideszes Hidvégi Józsefet.
Rendőrök állították elő, majd őrizetbe vették Fonyód korábbi polgármesterét, a fideszes Hidvégi Józsefet egy, a város cégéhez kötődő, nagy értékű gazdasági csalási üggyel kapcsolatban.