A fehérorosz Viktorija Azarenka legyőzte a német Andrea Petkovicot a moszkvai tenisztorna szerdai játéknapján és ezzel negyeddöntős. Sikere azt is jelenti, hogy indulhat a jövő kedden kezdődő, évzáró WTA-világbajnokságon.
2010. 10. 20. 23:33