Élet-Stílus

Szerdai eredmények

admin
admin

2010. 09. 29. 23:56

A Szolnoki Olaj hazai pályán 23 ponttal legyőzte a ciprusi Keravnos Nicosia együttesét a férfi kosárlabda Eurochallenge selejtezőjének első mérkőzésén.

Kerékpár

Vb, egyéni időfutam:
Nők (22,9 km):
1. Emma Pooley (brit) 32:48.44 (41,881 km/óra)
2. Judith Arndt (német) 15.17 mp hátrány
3. Linda Melanie Villumsen (új-zélandi) 15.80 mp h.

U23-as férfiak (31,8 km):

1. Taylor Phinney (amerikai) 42:50.29 (44,259 km/óra)
2. Luke Durbridge (ausztrál) 1.9 mp hátrány
3. Marcel Kittel (német) 24.01 mp h.

Kosárlabda

Női vb, középdöntő, E csoport:
Fehéroroszország-Görögország 74-70
Franciaország-Kanada 49-47
Egyesült Államok-Ausztrália 83-75

Az állás:
1. Egyesült Államok 12 pont
2. Ausztrália 11
3. Franciaország 10
4. Fehéroroszország 9
5. Görögország 8
6. Kanada 7

F csoport:
Koreai Köztársaság-Japán 65-64
Csehország-Brazília 84-70
Oroszország-Spanyolország 76-67

Az állás:
1. Oroszország 12
2. Spanyolország 11
3.Csehország 10
4. Koreai Köztársaság 9
5. Brazília 8
6. Japán 7

Férfi Eurochallenge, selejtező, 1. mérkőzés:
Szolnoki Olaj-Keravnos Nicosia (ciprusi) 75-52

Női NB I:

Euroleasing Sopron-BEAC-Újbuda 80-46
Szeviép-Szeged – Bajai NKK 71-65
Lami Véd Győr – Vasas-Csata 90-48
Atomerőmű KSC-Szolnoki NKK 91-92
ZTE NKK – BSE-FCSM 79-70

Labdarúgás


Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:
A csoport:
Tottenham Hotspur (angol)-Twente (holland) 4-1
Inter (olasz)-Werder Bremen (német) 4-0

B csoport:
Schalke 04 (német)-Benfica (portugál) 2-0
Hapoel Tel Aviv (izraeli)-Olympique Lyon (francia) 1-3

C csoport:
Valencia (spanyol)-Manchester United (angol) 0-1
Glasgow Rangers (skót)-Bursaspor (török) 1-0

D csoport:
Panathinaikosz (görög)-FC Köbenhavn (dán) 0-2
Rubin Kazany (orosz)-FC Barcelona (spanyol) 1-1

Copa Sudamericana, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Defensor Sporting (uruguayi)-Independiente (argentin) 1-0

Brazil bajnokság:
Vasco da Gama-Santos 3-1
Goias-Flamengo 1-1

Sakk

Olimpia, Hanti-Manszijszk
8. forduló:
Férfiak:
Magyarország-Azerbajdzsán 2-2
Lékó Péter-Sakrijar Mamedzsarov – döntetlen
Tejmur Radzsabov-Almási Zoltán 1-0
Polgár Judit-Rauf Mamedov – döntetlen
Gadir Guszejnov-Balogh Csaba 0-1

Nők:

Magyarország-Bulgária 2-2
Hoang Thanh Trang-Antoaneta Stefanova – döntetlen
Adriana Nikolova-Mádl Ildikó – döntetlen
Vajda Szidónia-Iva Videnova – döntetlen
Maria Velcseva-Rudolf Anna – döntetlen
A 11. fordulós viadal vasárnap zárul.

Tenisz

Bangkok, férfi torna
1. forduló:
Becker (német)-Zverev (német) 6:1, 6:4

Nyolcaddöntő:

Melzer (osztrák, 3.)-Sela (izraeli) 6:3, 6:4
Gulbis (lett, 4.)-Schüttler (német) 7:6, 6:7, 6:4
García-López (spanyol)-Serra (francia) 7:5, 6:7, 7:5

Kuala Lumpur, férfi torna

1. forduló:
Isztomin (üzbég)-Ilhan (török) 2:6, 6:3, 6:4
Roger-Vasselin (francia)-Cermak (cseh) 6:0, 6:4
Ferrer (spanyol, 5.)-Tomic (ausztrál) 6:3, 6:4

2. forduló:

Juzsnyij (orosz, 4.)-Dolgopolov (ukrán) 6:1, 5:7, 7:5
Bagdatisz (ciprusi, 6.)-Giraldo (kolumbiai) 7:5, 7:5
Raonic (kanadai)-Sztahovszkij (ukrán, 7.) 6:7, 7:6, 6:3

Tokió, női torna, nyolcaddöntő:

Wozniacki (dán, 1.)-Pavljucsenkova (orosz, 16.) 6:1, 6:2
Kanepi (észt)-Jankovics (szerb, 3.) 6:4, 6:4
Zvonarjova (orosz, 2.)-Vinci (olasz) 6:4, 6:0
Gyementyjeva (orosz, 7.)-Pennetta (olasz) 6:4, 6:2
Azarenka (fehérorosz, 8.)-Bartoli (francia) 6:2 – feladta
Vandeweghe (amerikai)-Görges (német) 6:3, 6:0
Schiavone (olasz, 5.)-Date Krumm (japán) 6:3, 6:3
Radwanska (lengyel, 6.)-Petkovic (német) 6:3, 6:3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.