Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 09. 30. 21:39

A Rába ETO kétgólos vereséget szenvedett a fehérorosz Mapid Minszktől az UEFA Futsal Kupa második selejtező körének negyedik játéknapján, így búcsúzott a további küzdelmektől.

Kerékpár

Vb, Geelong
Egyéni időfutam, férfiak (45,8 km), világbajnok:
1. Fabian Cancellara (svájci) 58:09 (47,254 km/ó)
2. David Millar (brit) 59:11
3. Tony Martin (német) 59:21
4. Richie Porte (ausztrál) 59:28
5. Michael Rogers (ausztrál) 1:00:34
6. Koos Moerenhout (holland) 1:00:49

Kézilabda

Női NB I:
DVSC-Korvex – Szekszárd 35-18

Kosárlabda

Női NB I:
Pécs 2010-Nanette FTC 73-56

Labdarúgás

Európa Liga, csoportkör, 2. forduló:
A csoport:
Lech Poznan (lengyel)-Red Bull Salzburg (osztrák) 2-0
Manchester City (angol)-Juventus (olasz) 1-1 (1-1)

B csoport:
Rosenborg (norvég)-Arisz Szaloniki (görög) 2-1
Atlético Madrid (spanyol)-Bayer Leverkusen (német) 1-1

C csoport:
Gent (belga)-Lille (francia) 1-1
Sporting Lisboa (portugál)-Levszki Szófia (bolgár) 5-0

D csoport:
PAOK Szaloniki (görög)-Dinamo Zagreb (horvát) 1-0
Villarreal (spanyol)-FC Bruges (belga) 2-1

E csoport:
BATE Boriszov (fehérorosz)-AZ Alkmaar (holland) 4-1
Sheriff Tiraspol (moldovai)-Dinamo Kijev (ukrán) 2-0

F csoport:
Palermo (olasz)-Lausanne (svájci) 1-0
CSZKA Moszkva (orosz)-Sparta Praha (cseh) 3-0

G csoport:
Hajduk Split (horvát)-Anderlecht (belga) 1-0
Zenit (orosz)-AEK (görög) 4-2

H csoport:

Odense (dán)-Stuttgart (német) 1-2
Young Boys (svájci)-Getafe (spanyol) 2-0

I csoport:

Sampdoria (olasz)-DVSC 1-0
Metaliszt Harkiv (ukrán)-PSV (holland) 0-2

J csoport:

Paris SG (francia)-Karpati Lviv (ukrán) 2-0
Dortmund (német)-Sevilla (spanyol) 0-1

K csoport:

Steaua (román)-Napoli (olasz) 3-3
Utrecht (holland)-Liverpool (angol) 0-0

L csoport:

Rapid Wien (osztrák)-Besiktas (török) 1-2
CSZKA Szófia (bolgár)- Porto (portugál) 0-1

MK-sorsolás, 4. forduló:
Sopron-Gyirmót FC – Pápa
Lipóti Pékség-Haladás
Barcs-Győri ETO
Budapesti Honvéd II-ZTE
BKV Előre-Siófok
Dunaharaszti-Kaposvár
PMFC-Paks
Baja-Videoton
Putnok-Budapest Honvéd
REAC-Ferencváros
Cegléd-MTK Budapest
Bőcs-Újpest
Tisza Volán-Vasas
Tiszakanyár SE-Kecskemét
Nagyecsed-DVSC
Tiszabecs-Eger
A forduló játéknapja október 27-e, a mérkőzések kezdési időpontja 14:30 óra.

Copa Sudamericana:

Banfield (argentin)-Tolima (kolumbiai) 2-0

Argentína, Apertura:
Estudiantes-Gimnasia La Plata 2-0

Brazília, Campeonato Brasileiro:
Atletico Paranaense-Vitoria 1-0
Cruzeiro-Atletico GO 3-0
Gremio Prudente-Guarani 4-2
Palmeiras-Internacional 2-0
Fluminense-Avai FC 1-0
Ceara-Atletico Mineiro 0-0
Corinthians-Botafogo 1-1
Gremio-Sao Paulo 4-2

UEFA Futsal-kupa, 3. forduló:
Rába ETO-Mapid Minszk (fehérorosz) 1-3

Sakk

Olimpia, Hanti-Manszijszk, 9. forduló
Férfiak:
Izrael-Magyarország 2,5-1,5
Boris Gelfand-Lékó Péter – döntetlen
Polgár Judit-Ilia Smirin 0-1
Makszim Rodstein-Berkes Ferenc – döntetlen
Balogh Csaba-Victor Mihalevski – döntetlen
Nők:
Magyarország-Kína 1-3
Hoang Thanh Trang-Hou Ji-fan – döntetlen
Csü Ven-csün-Mádl Ildikó 1-0
Vajda Szidónia-Csao Hszüe 0-1
Huang Csien-Gara Tícia – döntetlen
A 11 fordulós viadal vasárnap zárul.

Tenisz

Tokió, női torna, negyeddöntő:
Wozniacki (dán, 1.)-A. Radwanska (lengyel, 6.) 5:0-nál f.a.
Gyementyjeva (orosz, 7.)-Zvonarjova (orosz, 2.) 7:5, 6:2
Schiavone (olasz, 5.)-Kanepi (észt) 7:5, 4:6, 7:5
Azarenka (fehérorosz, 8.)-Vandeweghe (amerikai) 6:2, 6:1

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.