Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 10. 10. 20:35

A Baja magabiztos győzelmet aratott Kispesten a Honvéd második csapata felett a labdarúgó NB II 9. fordulójában, ezzel a harmadik helyen áll a Nyugati csoportban.

Atlétika

Chicago Marathon
Férfiak:
1. Samuel Wanjiru (kenyai) 2:06:24
2. Tsegaye Kebede (etiópiai) 2:06:43
3. Feyisa Lelisa ((etiópiai) 2:08:10
Nők:
1. Lilija Sobuhova (orosz) 2:20:25
2. Astede Baysa (etiópiai) 2:23:40
3. Marija Konovalova (orosz) 2:23:50

Autó-motor

Forma 1-es vb, Japán Nagydíj
Végeredmény:
1. Vettel (német, Red Bull)
2. Webber (ausztrál, Red Bull) +0.9
3. Alonso (spanyol, Ferrari) +2.7
4. Button ((brit, McLaren) +13.5
5. Hamilton (brit, McLaren) +39.5
6. Schumacher (német, Mercedes) +59.9
7. Kobajasi (japán, BMW Sauber) +64.0
8. Heidfeld (német, BMW Sauber) +69.6
9. Barrichello (brazil, Williams) +70.8
10. Buemi (svájci, Toro Rosso) +72.8
11. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +1 kör hátrány
12. Kovalainen (finn, Lotus) +1 k.h.
13. Trulli (olasz, Lotus) +2 k.h.
14. Glock (német, Virgin) +2 k.h.
15. Senna (brazil, Hispania) +2 k.h.
16. Jamamoto (japán, Hispania) +3 k.h.
– Rosberg (német, Mercedes) – feladta a 47. körben
– Sutil (német, Force India) – fa. a 44. körben
– Kubica (lengyel, Renault) – fa. a 2. körben
– Hülkenberg (német, Williams) – fa. az 1. körben
– Massa (brazil, Ferrari) – fa. az 1. körben
– Petrov (orosz, Renault) – fa. az 1. körben
– Liuzzi (olasz, Force India) – fa. az 1. körben
– Di Grassi (brazil, Virgin) – fa. az 1. körben

Időmérő edzés:
1. Vettel (német, Red Bull) Q3=1:30.785
2. Webber (ausztrál, Red Bull) Q3=1:30.853
3. Hamilton* (brit, McLaren) Q3=1:31.169
4. Kubica (lengyel, Renault) Q3=1:31.231
5. Alonso (spanyol, Ferrari) Q3=1:31.352
6. Button ((brit, McLaren) Q3=1:31.378
7. Rosberg (német, Mercedes) Q3=1:31.494
8. Barrichello (brazil, Williams) Q3=1:31.535
9. Hülkenberg (német, Williams) Q3=1:31.559
10. Schumacher (német, Mercedes) Q3=1:31.846
11. Heidfeld (német, BMW Sauber) Q2=1:32.187
12. Massa (brazil, Ferrari) Q2=1:32.321
13. Petrov (orosz, Renault) Q2=1:32.422
14. Kobajasi (japán, BMW Sauber) Q2=1:32.427
15. Sutil (német, Force India) Q2=1:32.659
16. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) Q2= 1:33.071
17. Liuzzi (olasz, Force India) Q2=1:33.154
18. Buemi (svájci, Toro Rosso) Q1=1:33.568
19. Trulli (olasz, Lotus) Q1=1:35.346
20. Kovalainen (finn, Lotus) Q1=1:35.464
21. Di Grassi (brazil, Virgin) Q1=1:36.265
22. Glock (német, Virgin) Q1=1:36.332
23. Senna (brazil, Hispania) Q1=1:37.270
24. Jamamoto (japán, Hispania) Q1=1:37.365
*Hamilton váltócsere miatt öthelyes rajtbüntetést kapott.

Gyorsasági motoros vb
Maláj Nagydíj
Moto2:
1. Rolfo (olasz, Italtrans Suter) 41:09.412
2. De Angelis (San Marinó-i, JIR Motobi) +0.040
3. Iannone (olasz, Fimmco Speed Up) +5.915
4. Elias (spanyol, Gresini Moriwaki) +6.322
5. Debon (spanyol, Aeroport FTR) +11.912
6. Abraham (cseh, Cardion FTR) +12.458
– Talmácsi Gábor (Fimmco Speed Up) – feladta
MotoGP:
1. Rossi (olasz, Fiat Yamaha) 41:03.448
2. Dovizioso (olasz, Repsol Honda) +0.224
3. Lorenzo (spanyol, Fiat Yamaha) +6.035
4. Spies (amerikai, Monster Yamaha) +13.676
5. Bautista (spanyol, Rizla Suzuki) +15.402
6. Hayden (amerikai, Ducati Team) +18.826
125 kcm:
1. Marquez (spanyol, Red Bull Derbi) 40:29.035
2. Espargaro (spanyol, Tuenti Derbi) +2.341
3. Terol (spanyol, Bancaja Aspar Aprilia) +3.656
4. Vazquez (spanyol, Tuenti Derbi) +6.780
5. Smith (brit, Bancaja Aspar Aprilia) +7.133
6. Cortese (német, Avant Derbi) +7.297

Jégkorong

Osztrák bajnokság:
Red Bull Salzburg (osztrák)-Sapa Fehérvár Av19 3-2, büntetőkkel

MOL Liga:
HSC Csíkszereda (romániai)-Vasas 3-0
FTC-Fenestela Brasov (román) 3-5
Miskolci Jegesmedvék-Sapa Fehérvár 6-4
Steaua Rangers (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 6-5

NHL, alapszakasz:

Boston Bruins–Phoenix Coyotes 2–5
San Jose Sharks–Columbus Blue Jackets 2–3 – h.u.
Washington Capitals-New Jersey Devils 7-2
Pittsburgh Penguins–Montreal Canadiens 2–3
New York Islanders–Dallas Stars 4–5 – sz.l.
Buffalo Sabres–New York Rangers 3–6
Toronto Maple Leafs–Ottawa Senators 5–1
Tampa Bay Lightning–Atlanta Thrashers 5–3
Nashville Predators–Anaheim Ducks 4–1
St. Louis Blues–Philadelphia Flyers 2–1 – h.u.
Chicago Blackhawks–Detroit Red Wings 2–3
Vancouver Canucks–Los Angeles Kings 1–2 – h.u.

Kézilabda

Férfi BL, 3 forduló:
C csoport:
Pick Szeged-Aalborg (dán) 37-28

Női BL, D csoport, 1. forduló:
Zvenyigorod (orosz)-Győri ETO KC 31-28

Férfi NB I:
Uniqa-Pécs – Kecskemét 28-33
Tatabánya-Carbonex – Orosháza

Kosárlabda

Női NB I:
Vasas-Csata – BEAC-Újbuda 63-49

Labdarúgás

NB II
Nyugati csoport:
Barcs-Ajka 0-0
Honvéd II-Baja 1-4
Az élcsoport:
1. Pécs 18 pont (15-7), 2. Videoton FC II 18 (20-8), 3. Baja 16
Több győzelmével előzi meg a Pécs a Videotont.
Keleti csoport:
Nyíregyháza Spartacus-Bőcs 3-0
Újpest FC II- DVSC-TEVA II 1-2
Az élcsoport:
1. Nyíregyháza 18 (19-7), 2. MTK II 18 (14-8), 3. Mezőkövesd 17

Argentína, Apertura:

Huracán-All Boys 1-1
Lanús-San Lorenzo 2-0
Argentinos Juniors-Godoy Cruz 0-0
Newell’s Old Boys-Quilmes 1-1

Brazília, Campeonato Brasileiro:
Gremio Prudente-Sao Paulo 2-3
Santos-Atletico Paranaense 2-0
Vasco-Gremio 3-3

Barátságos mérkőzés:
Egyesült Államok-Lengyelország 2-2

Lovassport

Díjlovagló Vk
Nagydíj (17 induló):
1. Ulla Salzgeber (német, Wakana nevű lován) 71,489%
2. Heike Kemmer (német, Feleciano) 68,255
3. Ács Róbert (Weinzauber 2) 66,681
Junior kűr (8):
1. Natalja Berezsnaja (orosz, Nyikita) 69,850
2. Anna Balasova (orosz, Bonapart) 69,3
3. Decsi Enikő (Laron-M) 66,55.
Intermediaire kűr (10 induló):
1. Ulrike Prunthaller (osztrák, Bartgluts Aktionár) 72,35
2. Fabrizio Sigismondi (cseh, Chamberlain) 70,1
3. Natalja Kazakova (orosz, Szlavutics) 69,250
4. Dallos Zsófia ( Druppy) 68,85
Nagydíj speciál (5):
1. Heike Kemmer (német, Quantico) 67,25
2. Christilot Boylen (kanadai, Famous Boy 2) 66,0
3. Ulrike Prunthaller (osztrák, Bartgluts Da Pari) 65,042
Nagydíj kűr (10):
1. Ulla Salzgeber (német, Wakana) 76,5
2. Ács Róbert (Weinzauiber 2) 72,7
3. Heike Kemmer (német, Feleciano) 70,95
4. Ulrike Prunthaller (osztrák, Bartgluts Harvard) 69,9
5. Pia Fortmüller (kanadai, Orion) 67,85
6. Tatyjana Makarova (orosz, Karfagen) 65,7

Röplabda

Női Extraliga:
Nyíregyházi Főiskola – NRK-Nyíregyháza 1-3
Békéscsabai RSE-MÁV Előre SC 1-3

Férfi vb, a 3. helyért:
Szerbia-Olaszország 3-1

Döntő:
Brazília-Kuba 3-0

Tenisz

Tokió, férfi torna, döntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Monfils (francia, 5.) 6:1, 7:5

Vízilabda

Euroliga, 2. selejtezőkör, 3., utolsó játéknap
G csoport:
ZF-Eger – Marseille (francia) 11-8
Mladost Zagreb (horvát)-Spandau (német) 13-9
Végeredmény: 1. Mladost 9 – EL-főtáblás, 2. ZF-Eger 6 – EL-főtáblás, 3. Spandau 3, 4. Marseille 0 pont (az utolsó kettő a LRN-kupában folytathatja).
F csoport:
Szeged-Beton – Brescia (olasz) 11-10
Végeredmény: 1. Szeged 9 pont – EL-főtáblás, 2. Vojvodina (szerb) 6 – EL-főtáblás, 3. Brescia 1 (24-27), 4. Kazany (orosz) 1 (23-27) – az utolsó kettő a LEN Kupában folytathatja

Férfi LEN Kupa, 1. selejtezőkör

A csoport, 4. játéknap:
Honvéd-Enka (török) 19-0
C csoport, 3. játéknap:
FTC-Esslingen (német) 24-4

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.