Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 10. 09. 20:26

A Szuzukára zúduló eső elmosta a Japán Nagydíj harmadik szabadedzését, az időmérőt pedig meg sem rendezték, arra a vasárnapi futam előtt kerül majd sor.

Forma-1

Japán Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) 1:55.902 – 9 kör
2. Timo Glock (német, Virgin) +11.59 – 6

A többi pilótának a nagy eső miatt nem volt mért ideje.
Az időmérőt – magyar idő szerint – vasárnap 3 órára halasztották.

Jégkorong

NHL:
New Jersey Devils-Dallas Stars 3-4, h.u.
Atlanta Thrashers-Washington Capitals 4-2
Detroit Red Wings-Anaheim Ducks 4-0
Ottawa Senators-Buffalo Sabres 1-2
Carolina Hurricanes-Minnesota Wild 2-1, szétlövéssel
Columbus Blue Jackets-San Jose Sharks 2-3

Kerékpár

Hegyi ob
Férfiak:
1. Buruczki Szilárd (Kőbánya TC) 39:23
2. Szeghalmi Bálint (Tusnád) 11 mp hátrány
3. Fejes Gábor (Technofilm-Betonexpressz) 15 mp h.

Nők:
1. Zelinka Gabriella (Aegon-Notebook-Store) 44:45
2. Benkó Barbara (Rothaus Cube) 29 mp hátrány
3. Révész Anikó (Szegedi KSC) 1:06 p hátrány

Kézilabda

Férfi BL, B csoport, 3. forduló:
MKB Veszprém-Montpellier (francia) 27-26

Női BL, B-csoport, 1. forduló:
DVSC-Korvex – Hypo NÖ (osztrák) 22-21

Női NB I:
Alcoa FKC-RightPhone – Újbuda 39-22
Siófok – ÉTV-Érd 24-35 (14-15)

Kosárlabda

Női NB I:
Atomerőmű KSC – Nanette-FTC 69-80
BSE-FCSM – Ceglédi EKK 99-66
ZTE NKK – MKB-Euroleasing Sopron 70-81

Férfi NB I:
Zalakerámia-ZTE KK – Factum Sport Debrecen 97-67
MJUS-Fortress Körmend – Salgótarjáni KSE 109-72
Atomerőmű SE – Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák 86-77
Albacomp – Marso-Vagép NYKK 86-71
Falco-Szova KC Szombathely – Kaposvári KK 99-64

Labdarúgás

NB I:
Paks-Pápa 4-0
MTK-Kaposvár 0-2
Kecskemét-Haladás 1-0

Eb-selejtezők
D csoport:
Franciaország-Románia 2-0
F csoport:
Izrael-Horvátország 1-2

NB II
Keleti csoport:
REAC-Kazincbarcika 0-1
Békéscsaba-MTK Budapest II 1-4
Orosháza-Hajdúböszörmény 0-1
Cegléd-Mezőkövesd 0-1
Vecsés-Makó 1-0
Diósgyőri VTK – Dunakanyar-Vác 3-1

Nyugati csoport:
Pécs-Kaposvölgye 2-0
Győri ETO FC II-BKV Előre 2-2
FC Tatabánya-Ferencváros II 1-1
Szigetszentmiklós-Gyirmót 3-1
Budaörs-Kozármisleny 2-1
Veszprém-Videoton FC II 0-2

Argentin bajnokság (Apertura):
Estudiantes-Olimpo 2-0
Arsenal-Banfield 1-0

Lovassport

Díjlovagló Vk, Kaposvár, a 2. nap
Intermediaire II. feladat (12 induló):
1. Heike Kemmer (német, Feleciano nevű lován) 70,158 százalék
2. Christilot Boylen (kanadai, Famous Boy 2) 66,947
3. Ulrike Prunthaller (osztrák, Bartgluts Harvard) 66,211
4. Ács Róbert (Weinzauber 2) 66,000

Junior egyéni feladat (8):
1. Natalija Berezsnaja (orosz, Nikita) 68,316
2. Anna Balasova (orosz, Bonapart) 66,158
3. Decsi Enikő (Laron-M) 64,895

Intermediaire I. feladat (11 induló):
1. Christilot Boylen (kanadai, Degas 12) 70,053
2. Ulrike Prunthaller (osztrák, Bartgluts Aktionár) 68,263
3. Dallos Zsófia (Druppy) 65,474

Motorsport

Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzések
125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 2:12.946
2. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.736
3. Pol Espargaro (spanyol, Derbi) +1.213

MotoGP:
1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 2:01.949
2. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) +0.022
3. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.243

Moto2:
1. Alex De Angelis (San Marinó-i) 2:08.888
2. Julian Simon (spanyol) +0.102
3. Simone Corsi (olasz) +0.362

15. Talmácsi Gábor +1.284

Időmérő
125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 2:13.398
2. Bradley Smith (brit, Aprilia) +0.293
3. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.706

MotoGP:
1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 2:01.537
2. Nicky Hayden (amerikai, Ducati) +0.100
3. Andrea Dovizioso (olasz, Honda) +0.292

6. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.493

Moto2:
1. Julian Simon (spanyol) 2:08.562 p
2. Alex De Angelis (San Marinó-i) +0.192
3. Thomas Lüthi (svájci) +0.298

15. Talmácsi Gábor +1.152

Röplabda

Férfi extraliga:
Dunaferr – HPQ-Szeged 3-0
Vegyész RC Kazincbarcika – MAFC-BME-MAPEI 3-1
Company Nyelviskola Veszprém – KALO-MÉH-Kecskemét 0-3

Női extraliga:
BSE FCSM-Vasa Duna Autó Óbuda 3-0
Újpest-TEVA Gödöllői RC 1-3

Férfi vb, elődöntő:
Brazília-Olaszország 3-1
Kuba-Szerbia 3-2

Tenisz

Tokió, férfi torna, elődöntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Troicki (szerb) 7:6, 4:6, 7:6
Monfils (francia, 5.)-Stepanek (cseh) 6:3, 6:3

Peking, női torna, elődöntő:
Wozniacki (dán, 1.)-Peer (izraeli, 15.) 7:5, 6:2
Zvonarjova (orosz, 2.)-Li Na (kínai, 9.) 6:3, 6:3

Peking, férfi torna, elődöntő:
Ferrer (spanyol, 8.)-Ljubicic (horvát) 6:4, 4:6, 6:4
Djokovics (szerb, 1.)-Isner (amerikai) 7:6, 6:2

Vízilabda

Euroliga, G csoport, 2. selejtezőkör, 2. játéknap:
ZF-Eger – Spandau 04 (német) 9-5

Euroliga, F csoport, 2. selejtezőkör, 2. játéknap:
Szeged-Beton VE – Kazany (orosz) 10-8

LEN-kupa
1. selejtezőkör, C csoport, 2. játéknap:

FTC-Fisher Klíma – Belfast (északír) 22-3
FTC-Fisher Klíma – Patrasz (görög) 10-7

1. selejtezőkör, A csoport, 3. játéknap:
Posillipo (olasz) – Groupama-Honvéd 9-8


vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.