Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 10. 16. 21:17

Az AC Milan hazai pályán 3-1-re legyőzte a Chievót a Serie A 7. fordulójában.

Asztalitenisz

Pro Tour, Budaörs, férfi egyes, nyolcaddöntő:
Dmitrij Prokopcov (cseh)-Jakab János) 4-1

Jégkorong

NHL:
Buffalo Sabres-Montreal Canadiens 1-2
Anaheim Ducks-Atlanta Thrashers 4-5, szétlövéssel
Los Angeles Kings-Vancouver Canucks 4-1
Columbus Blue Jackets–Chicago Blackhawks 2-5
New Jersey Devils–Colorado Avalanche 2-3
New York Rangers–Toronto Maple Leafs 3-4, h.u.
Pittsburgh Penguins–New York Islanders 3-2, h.u.

Kézilabda

Férfi BL, 4. forduló
B csoport:

MKB Veszprém–Kolding (dán) 31–28

C csoport:
Valladolid (spanyol)-Pick Szeged 26-23

Női EHF-kupa, 32 közé jutásért, 1. mérkőzés:
Gdynia (lengyel) – Syma-Vác 32-40
Budapest Bank-Békéscsaba – Olimpija Ljubljana (szlovén) 32-23

Kosárlabda

Férfi NB I:
Kis-Rába menti Takarék Soproni KC – Albacomp 60-51
Pécsi VSK-PANNONPOWER – Atomerőmű SE 91-87
Marso-Vagép NYKK – MJUS-Fortress Körmend 91-98
Kaposvári KK-Szolnoki Olaj 58-73
Falco-Szova KC Szombathely – Kecskeméti KSE 67-78

Női NB I:
BSE-FCSM – Pécs 2010 61-109
Szeviép-Szeged – Nanette FTC 67-76
ZTE NKK – BEAC-Újbuda 69-54
SEAT Lami Véd Győr-Ceglédi EKK 95-48

Labdarúgás

NB I:
MTK-Debrecen 0-0
Ferencváros-Kaposvár 1-0
Honvéd-Kecskemét 1-2
Vasas-Szolnok 3-0
Siófok-Zalaegerszeg 0-4

Premier League:
Aston Villa-Chelsea 0-0
Arsenal-Birmingham 2-1
Bolton-Stoke City 2-1
Fulham-Tottenham 1-2
Manchester United-West Brom 2-2
Newcastle United-Wigan Athletic 2-2
Wolverhampton-West Ham 1-1

Bundesliga:
Wolfsburg-Bayer Leverkusen 2-3
Bayern München-Hannover 3-0
Mainz-Hamburg 0-1
Schalke-Stuttgart 2-2
St. Pauli-Nürnberg 3-2
Werder Bremen-Freiburg 2-1

Serie A:
AC Milan-Chievo 3-1
Roma-Genoa 2-1

Primera División:
Atlético Madrid-Getafe 2-0
Barcelona-Valencia 2-1
Málaga-Real Madrid 1-4

Ligue I:
Auxerre- Bordeaux 0-1
Brest-Arles-Avignon 0-0
Caen-Monaco 0-0
Marseille-Nancy 1-0
Montpellier-Sochaux 2-0
Toulouse-Paris SG 0-2

Eredivisie:
Ajax-NAC Breda 3-0
Den Haag-Excelsior 2-1
Utrecht-De Graafschap 2-2
Venlo-AZ Alkmaar 0-1
Feyenoord-Twente Enschede 0-1

NB II
Keleti csoport:
Cegléd-Újpest FC II 1-3
Hajdúböszörmény-REAC 0-1
Kazincbarcika-Békéscsaba 0-3
Dunakanyar-Vác – Vecsés 1-0
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA II 1-0

Nyugati csoport:
Gyirmót-Veszprém 3-0
Pécs-Budaörs 0-0
Baja-Barcs 3-0
Ajka-Győri ETO FC II 1-2
Kaposvölgye-Budapest Honvéd II 0-0
Videoton FC II-FC Tatabánya 3-1

Argentin bajnokság (Apertura):
San Lorenzo-Tigre 2-0
Quilmes-Vélez Sársfield 0-2

Motorsport

Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzések
125 kcm:
1. Pol Espargaro (spanyol, Derbi) 1:46.395
2. Marc Marquez (spanyol, Derbi) +1.220
3. Bradley Smith (brit, Aprilia) +1.835

Moto2:
1. Scott Redding (brit) 1:35.297
2. Andrea Iannone (olasz) +0.057
3. Alex De Angelis (San Marinó-i) +0.072

23. Talmácsi Gábor +1.438

MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 1:31.243
2. Colin Edwards (amerikai, Yamaha) +0.757
3. Ben Spies (amerikai, Yamaha) +0.858

Időmérő
125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 1:38.236
2. Sandro Cortese (német, Derbi) +0.616
3. Pol Espargaro (spanyol, Derbi) +0.755

Moto2:
1. Alex De Angelis (San Marinó-i) 1:35.148
2. Scott Redding (brit) +0.230
3. Stefan Bradl (német) +0.430

22. Talmácsi Gábor +1.367

MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 1:30.107
2. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) +0.668
3. Ben Spies (amerikai, Yamaha) +1.279

Rali

Mecsek-rali , állás az 1. nap után:
1. Herczig Norbert (Skoda Fabia S2000) 1:08:11.0 ó
2. Kakuszi Zsolt (Ford Fiesta S2000) 1:08:16.4 ó
3. Bútor Róbert (Peugeot 207 S2000) 1:08:23.7

Röplabda

Férfi extraliga:
KALO-MÉH Kecskemét – Vegyész RC Kazincbarcika 3-2

Tenisz


Linz, női torna, elődöntő:
Schnyder (svájci)-Petkovic (német, 6.) 6:2, 4:6, 7:5
Ivanovic (szerb, 7.)-Vinci (olasz) 6:3, 7:5

Sanghaj, férfi torna, elődöntő:
Federer (svájci, 3.)-Djokovics (szerb, 2.) 7:5, 6:4
Murray (brit, 4.)-Monaco (argentin) 6:4, 6:1

Oszaka, női torna, elődöntő:
Tanasugarn (thaiföldi)-Bartoli (francia, 2.) 6:2, 7:5
Date Krumm (japán, 6.)-Peer (izraeli, 3.) 3:6, 7:6, 7:5

Vízilabda

Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
TEVA-Vasas-UNIQA – Groupama-Honvéd 5-5
FTC-Fisher Klíma – BVSC-Zugló, Népliget 15-7
Szolnoki Főiskola-Közgép – Szeged-Beton VE 9-8

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.