Az Országgyűlés július 15-ig hagyhatja jóvá a Mol-részvények visszavásárlását. Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter korábbi bejelentésének megfelelően a képviselők teljes egészében megismerhetik a visszavásárlásról szóló szerződést. A kormány döntése alapján a kijelölt vevő a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. lesz.
2011. 06. 11. 12:07
