Lőkösháza korábbi fideszes polgármestere 2009 nyarán hivatali szobájában bántalmazta Szűcsné Gergely Györgyi, akkori általános iskolai igazgatót, önkormányzati képviselőt.
Négy év felfüggesztett börtönbüntetéssel sújtotta jogerősen a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön azt a bajai férfit, aki miatt megrázta az áram egyik szomszédját.