Orbán Viktornak igaza van: tényleg több orvos dolgozik az egészségügyben. Négy pontban világítunk rá, hogy a több orvos nem egyenlő a jól működő egészségüggyel.
Az intézmény közleményében azt írta: három munkavállaló az otthon szellemiségével, valamint az általunk képviselt keresztény erkölcsi normákkal összeegyeztethetetlen módon viselkedett.
Ha ebben az országban újra félni kell, az már valóban a demokrácia halála, és ha valamitől félni, vagy inkább tartani kell, az, hogy visszatér egy olyan rendszer, mint amiben, amilyenben egyszer már volt okunk félni.
A tanári szakszervezet vezetője szerint ez most nem olyan tiltakozás lesz, mint a március végi, ők betartják a jogszabályokat. Az ápolók is beállnak a sztrájk mellé, még ha a kórházak hátráltatják is őket.
A kormány lapja szerint ő tehet mindenről. Suttogják róla, hogy jóba lett a Jobbikkal, de ő azt mondja, nem pártpolitizál, csak vissza akar jutni az inkubátorai mellé. Százezer embert ígér a Kossuth térre szombatra. Villáminterjú Sándor Máriával.
Kollektív büntetésnek tartják, hogy a minisztérium nem utalja a fizetésüket december óta egy szolnoki szabálytalanság miatt. Ők azt mondják, csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.
Egy ápolót a poloskák csipkedtek össze, egy másik rühöt kapott el kliensétől. És volt olyan is, akinek a gondozotton kívül négy kutyával kellett együttlaknia egy kert nélküli lakásban.