Vasárnap elkezdődött Sanghajban a férfi teniszezők szezonzáró versenye, a Mesterek Kupája. Elsőként a világranglista harmadik helyén álló Djokovics verte két szettben az argentin Del Potrót, majd a csoport második összecsapásán Davigyenko és Tsonga vívott kiélezett csatát, amelyet végül szetthátrányból az orosz nyert.
2008. 11. 09. 16:27