Papíron elérhetővé vált az iPhone-ok és az androidos mobilok közti modern üzenetküldési szabvány. A 24.hu megkérdezte a hazai szolgáltatókat, hogy állnak a bevezetéssel.
Egyre többen számolnak be online arról, hogy miután teljesen lemerült az iPhone-juk, nem tudták bekapcsolni. Szerencsére azonban a szemfüles internetezők találtak megoldást a problémára.