Mourinho távozása óta ontja a gólokat a MU

Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg a Manchester United, amely az angol labdarúgó-bajnokság huszadik fordulójának zárómeccsén házigazdaként 4-1-re verte a Bournemouth csapatát.

A hazai együttesben a világbajnok Paul Pogba két gólt szerzett, mellette Marcus Rashford volt eredményes, majd a második félidőben éppen a helyére beállt Romelu Lukaku is betalált.

Az első gól előtt Rashford két védőt is nagyon csúnyán beültetett a hintába, zseniális megmozdulás volt! Pogba pedig egymás után másodszor duplázott, rajta érződik leginkább, mennyire felszabadult, mióta a vele rendre összevesző Mourinho elhagyta a klubot.

A harmadik gólnál Anthony Martial gyönyörű, külsős beadását lehet kiemelni, úgyhogy lassan újra érdemes lesz MU-meccset nézni!

A Unitednek az is belefért, hogy az elefántcsontparti Eric Bailly kiállítása miatt az utolsó tíz percben emberhátrányban játszott.

Összefoglaló a gólokkal:

Ez volt a menesztett José Mourinho helyére a szezon végéig ideiglenesen kinevezett vezetőedző, Ole Gunnar Solskjaer harmadik mérkőzése a csapat kispadján: irányításával a manchesteriek kilenc pontot szereztek, gólkülönbségük pedig 12-3.

Solskjaer a harmadik edzője lett a MU-nak a legendás Sir Matt Busby és Mourinho után, aki első három meccsét hibátlanul hozta le.

Premier League, 20. forduló:

Manchester United – Bournemouth 4-1 (3-0)
gól: Pogba (5., 33.), Rashford (45.), Lukaku (72.), illetve Aké (45+2.)
piros lap: Bailly (79., MU)

Burnley – West Ham United 2-0 (2-0)
gól: Wood (15.), McNeil (34.)

Southampton – Manchester City 1-3 (1-3)
gól: Hojbjerg (37.), illetve D. Silva (10.), Ward-Prowse (45., öngól), Agüero (45+3.)
piros lap: Hojbjerg (87.)

Crystal Palace – Chelsea 0-1 (0-0)
gól: Kanté (51.)