Nagyon elverték a Fradi kéziseit a Bajnokok Ligájában

Nagyon csúnya pofonba nézett bele a Ferencváros női kézilabdacsapata: kilenc góllal veszített a norvég Vipers Kristiansand vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, szombaton.

Pedig az elején minden rendben volt, magabiztosan kezdett a Fradi, amely 18 percen át hol egy, hol két góllal vezetett. Ekkor azonban fordítottak a hazaiak, amitől ideges lett a magyar csapat, a támadások pontatlanná váltak és két büntető is kimaradt a vendégeknél. A norvégok így elrobogtak, 16-11 volt már szünetben is az állás.

Térfélcsere után sem alakult jobban a meccs, az FTC közelített egy darabig, de közel már nem ért a Vipershez, amely a félidő derekán könnyedén húzott el kilencgólos előnyével. A vége rendkívül csúnya  31-22-es Vipers-győzelem lett.