Sport

Fontos meccs előtt mondott le az NB I-es vezetőedző

A bennmaradásért küzd a Jászberény a férfi kosárlabda NB I-ben, a legutóbbi nyolc mérkőzését azonban elveszítette a csapat. Stevan Tot vezetőedző felajánlotta a lemondását, melyet a vezetőség el is fogadott.

Mindezt szombat reggel közölte a klub, meccsnapon, a MAFC-t fogadják.

Lo Elhadji Malick és Ménkű Tibor készíti fel és irányítja majd a Jászberényt a MAFC ellen.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik