A Universal Pictures égisze alatt készül a 2002-es Bazi nagy görög lagzi folytatása, melyben ismét játszani fog Nia Vardalos, aki annak idején nemcsak a menyasszonyt alakította, de még a szkriptet is ő írta. A forgatókönyvet ezúttal is ő jegyzi, a filmet pedig az a Kirk Jones rendezi. A második rész is Toula (Vardalos) és Ian Miller (John Corbett) körül forog majd, akik a legtöbbet azzal fognak bajlódni, hogy némi időt szakítsanak egymásra, miközben a tinédzser lányuk, Paris (Elena Kampouris) is egyre több problémát okoz nekik, Toula lökött és mindenbe beleszóló családjáról már nem is beszélve. Ráadásul a szinopszis szerint egy családi titok kipattanása is újból összehozza a famíliát, hovatovább a címből kifolyólag természetesen ismét egy nagyszabású esküvőre is számíthatunk. Az alapfilmhez hasonlóan mókásnak ígérkező és a Lainie Kazan, Michael Constantine, Andrea Martin, Ian Gomez, Alex Wolff, John Stamos, Rita Wilson és Joey Fatone alkotta szereplőgárdával készülő Bazi nagy görög lagzi 2 március 25-én debütál az amerikai mozikban.
- 09:05 A címvédő Littler kiejtette a korábbi világbajnokot, majd beszólt a szurkolóknak
- 09:00 Harminc éve nem látott állatról készült fénykép Thaiföldön
- 09:00 „Senki nem tud semmit Oroszországban, ebbe az ember belenyugszik, vagy elmegy”
- 08:27 Nemrég lopta a boltból – ismerte el a rendőröknek a férfi, aki mindent vitt Karcagon, ami mozdítható
- 08:16 Trump Iránt és a Hamászt is megfenyegette
- 08:00 Joshua két közeli barátja, egyben stábtagja halt meg a bokszoló autóbalesetében
- 07:49 Ha ilyen értesítést kapott a „NAV”-tól a két ünnep között, mindenképp kezdjen gyanakodni
- 07:30 Béremelések 2026-ban: a cégek kivárnak, karcsú lehet az átlagos növekmény
- 07:21 2500 autós szabálytalanságot szúrt ki 4 nap alatt az AI-alapú kamera Görögországban
- 07:03 Meghalt egy magyar túrázó az osztrák hegyekben
- 07:00 Keddi friss hírek, forgalom, időjárás – Reggeli pakk
- 06:51 Leminősítette Budapestet a Moody's
- 06:30 Beszorult a mozgójárdába, és meghalt egy családjával síelő 5 éves kisfiú Japánban
- 06:13 Helyenként hózáporokra, és a hózáporok nyomában viharos szélre számíthatunk ma
- 06:01 „Leszoktatták az embereket a munkáról” – miért vergődött a hazai mezőgazdaság 2025-ben?
- 06:51 Leminősítette Budapestet a Moody's
- 07:49 Ha ilyen értesítést kapott a „NAV”-tól a két ünnep között, mindenképp kezdjen gyanakodni
- 18:47 Kovács Gergely sárga csekken egyenesen Mészáros Lőrinc zsebébe utalná a kerület 2,4 milliárdos szolidaritási hozzájárulását
- 03:33 „Arról álmodom, hogy egy nap újra síelhetek” – nagyot bukott, lebénult az egyik legígéretesebb freestyle síző
- 20:46 Ruhabotránnyal indult a Négysáncverseny, három milliméter miatt kizárták a második helyezett síugrót
- 19:34 Kései első babák, lombikcsodák, kistesók – ezeknek a magyar hírességeknek született gyerekük az idén
- 06:13 Helyenként hózáporokra, és a hózáporok nyomában viharos szélre számíthatunk ma
- 07:30 Béremelések 2026-ban: a cégek kivárnak, karcsú lehet az átlagos növekmény
- 07:21 2500 autós szabálytalanságot szúrt ki 4 nap alatt az AI-alapú kamera Görögországban
- 17:02 „Magyarországon akkor is megkapod a pénzed, ha kikapsz, Brazíliában az egész életed múlhat egyetlen rossz meccsen”
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
