„Tavaly is itt készültek jó képek. 😃” – írt az Erzsébet hídról posztolva Karácsony Gergely a 2025-ös, rekordméretű felvonulásra utalva, amelyet a 24.hu fotósai is megörökítettek.
A főpolgármester hozzátette:
ez egy nemzeti Pride. Az Erzsébet hídon a nemzeti lobogók és a Pride-zászlók együtt azt üzenik: a hazafiság és az elfogadás nem kizárják, hanem erősítik egymást.
