A következő élő közvetítés része Rekordhőségben tartják meg a 31. Budapest Pride-ot

Karácsony: Ez egy nemzeti Pride

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

„Tavaly is itt készültek jó képek. 😃” – írt az Erzsébet hídról posztolva Karácsony Gergely a 2025-ös, rekordméretű felvonulásra utalva, amelyet a 24.hu fotósai is megörökítettek. 

A főpolgármester hozzátette:

ez egy nemzeti Pride. Az Erzsébet hídon a nemzeti lobogók és a Pride-zászlók együtt azt üzenik: a hazafiság és az elfogadás nem kizárják, hanem erősítik egymást.

Vissza a közvetítéshez
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik