Az angol U20-as válogatott két gólt is lőtt, mégis döntetlent játszott – videó

1-0-ra vezetett az angol u20-as válogatott a korosztályos világbajnokság második csoportmérkőzésén, a győzelmet azonban nem sikerült megcsípnie a háromoroszlánosoknak.

Az 53. percben még úgy tűnt, minden tökéletesen alakul a szigetországi együttesnek a Guinea elleni mérkőzésen, ekkor ugyanis a Bournemouthban idén alapemberré váló Lewis Cook góljával vezetéshez jutott Anglia. Hat perccel később azonban jött egy kapitális hiba.

Fikayo Tomori minimális nyomás hatására úgy adta haza a labdát, hogy föl sem nézett, pedig ha így tett volna látja, hogy Dean Henderson jócskán kin áll a kapuból. Az eredmény egy röhejes öngól lett!

Az egyenlítő gól 1:22-től látható a FIFA összefoglalójában:

A végeredmény 1-1 lett, ezzel sem áll rosszul az angol együttes, de hátra van még a csoportelső Dél-Korea elleni találkozó.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!