Liverpool's Brazilian midfielder Roberto Firmino watches the ball during the English Premier League football match between Liverpool and Southampton at Anfield in Liverpool, north west England on May 7, 2017. / AFP PHOTO / Paul ELLIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Ha így folytatja, dobogós sem lesz a Liverpool a bajnokságban

2017. 05. 07. 16:31

A Liverpool hazai pályán csak gól nélküli döntetlent játszott a tabella második felében elhelyezkedő Southampton csapatával az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójában.

A harmadik helyért harcoló együttes megszerezhette volna a három pontot, de James Milner a 66. percben kihagyta a tizenegyest.

Érdekesség, hogy a Liverpool már a negyedik alkalommal találkozott a Szentekkel a szezonban, de legyőzni egyszer sem tudta őket, sőt még gólt sem lőtt nekik. A bajnokságban másodszor játszottak 0-0-t, a Ligakupában pedig kétszer nyert 1-0-ra a Soton.

Jürgen Klopp együttesének így a harmadik helye is elúszhat, ugyanis hiába előzik meg egy ponttal a Manchester Cityt, Pep Guardiola fiai egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!