Real Madrid's players celebrate after French forward Karim Benzema (2R)scored their team's first goal during the Spanish league football match Athletic Club Bilbao vs Real Madrid CF at the San Mames stadium in Bilbao on March 18, 2017. / AFP PHOTO / ANDER GILLENEA

Három Real Madrid-gól, de egyik sem Ronaldóé

2017. 04. 02. 20:30

A meccs végén alakult ki a meggyőző különbség az Alaves ellen.

Az Alaves ellen folytatta jó sorozatát a spanyol bajnokságban a listavezető Real Madrid. Ugyan nem volt szemkápráztató a királyi gárda játéka ezúttal, a győzelem így is megszületett.

Ez pedig azért volt fontos Zidane csapatának, mert az egy meccsel többet játszó Barcelona készenlétben áll a második helyen, hogy a hibát kihasználja.

Nos, Karim Benzema a 31. percben szerezte meg a vezetést a Realnak, ezután viszont kicsit kínlódott a hazai csapat, az Alaves előtt adódtak lehetőségek.

Végül a Madrid a 85. és 88. percben megadta a kegyelemdöfést, 3-0 a vége. A Barcelona később játszik, a Granadával.