Manchester City's English midfielder Raheem Sterling fails to score with this late attempt as Tottenham Hotspur's English defender Kyle Walker appears to push him slightly during the English Premier League football match between Manchester City and Tottenham Hotspur at the Etihad Stadium in Manchester, north west England, on January 21, 2017.
The game finished 2-2. / AFP PHOTO / Paul ELLIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Őrült meccset játszott a City a Spurs ellen – videó

Mandják Géza

újságíró. 2017. 01. 21. 20:55

Manchesterben rendezték a Premier League 22. fordulójának rangadóját, a City fogadta a Tottenham Hotspur csapatát szombat este.

A hazaiak szereztek vezetést a második félidőben, Leroy Sané villant, majd öt perccel később Kevin de Bruyne köszönt be. Hugo Lloris kapus mindkétszer óriásit bakizott.

Dele Alli szépített négy perccel később, nagyszerűen fejelt a jobb alsóba a 20 éves középpályás.

A csereként beállt Son Heung Min egyenlítő gólja előtt, Raheem Sterlinget lökte meg hátulról Kyle Walker a tizenhatoson belül. A City-középpályás nem esett el, inkább kapura lőtt, Lloris simán fogta a labdát.

A dél-koreai játékos mindenesetre szépen lőtte ki a jobb alsót Harry Kane passza után.

A 82. percben a héten igazolt Gabriel Jesús is pályára lépett a hazaiaknál, két perccel később be is talált, de lesről indult, így Andre Marriner játékvezető nem adta meg a találatot.

A vége 2-2 lett, a Tottenham feljött a 2. helyre a Premier League-ben, a City az 5. a tabellán.