Kleinheislerék csak megszorongatni tudták a Bayernt, mely Costa csodagóljával nyert – videó

2016. 12. 18. 17:34

Kleinheisler László csapata, a Darmstadt a Bayern Münchent fogadta a Bundesliga 15. fordulójában.

Az első félidőben egyik játékos sem találta el a kaput, a másodikban viszont Douglas Costa elképesztően nagy gólt lőtt a jobb felsőbe. 25 méterről szánta el magát lövésre a brazil középpályás, a labda a felsőlécről pattant a gólvonal mögé.

Helyzet van! Ne hagyd ki a legjobb meccseket. Tippelj a Tippmixpron!

A magyar válogatott középpályás a kispadról nézte végig a mérkőzést. A Bayern a Dortmund elleni veresége (1-0) óta zsinórban a negyedik győzelmét aratta a Bundesligában, és visszavette a vezetést a tabellán Gulácsi Péter csapatától.

Szerdán a Bayern-RB Leipzig mérkőzést rendeznek a 16. fordulóban, mely után kiderül, melyik együttes lesz az őszi bajnok Németországban.