Serie A: műesés miatt állították ki a magyar válogatott játékost – videó

2016. 10. 28. 06:38

Katasztrofális hazai mérlegén szeretett volna javítani a Palermo az Udinese ellen az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójának csütörtök esti zárómérkőzésén. A szicíliai együttes a találkozót megelőzően még pontot sem szerzett a Renzo Barbera Stadionban az idei szezonban.

A hazaiak jól kezdték a mérkőzést, Nesterovksi remek egyéni alakítása után már a 10. percben eredményes volt (1-0). A nem túl jó szezont futó udinei gárda még a szünet előtt egalizált Thereau góljával (1-1), majd a fordulást követően Fofana duplájával megnyerte a mérkőzést a vendégeknek.

A Palermo kezdőcsapatában egyik magyar játékos sem volt ott, de Sallai Roland a 60. percben beállt, igaz sokat nem volt a pályán. Az egyszeres válogatott futballista a 75. percben kapott egy sárgát, majd a 82. percben egyértelmű műeséssel akart meg büntetőt kiharcolni, amiért meg is kapta a második sárgát, majd a pirosat.

Vereségével a Palermo 19., utolsó előtti helyen áll a bajnokság, míg az Udinese a 12.

Helyzet van! Ne hagyd ki a legjobb meccseket. Tippelj a Tippmixpron!