05 MICHELISZ Norbert (hun) Honda Civic team Honda racing Jas action during the 2016 FIA WTCC World Touring Car Race of Argentina at Termas de Rio Hondo, Argentina on August 6 to 7 - Photo Francois Flamand / DPPI.

WTCC: Michelisz indul az élről vasárnap

2016. 09. 03. 11:17

Michelisz Norbert a tizedik helyen végzett a túraautó-világbajnokság japán állomásának időmérőjén. A Honda pilótája így az első, fordított rajtrácsos futamon az élről indulhat.

Az összetettben vezető José María López futotta a legjobb időt, már hatodszor az idei szezonban. A Honda tavaly és 2014-ben is nyert futamot Japánban, Michelisz Norbert még a Zengő Motorsport pilótájaként szerezte meg a japán cég első hazai győzelmét. A 32 éves versenyző tavaly az élről indulva lett második.

A motegi versenyhétvégén vasárnap az első verseny magyar idő szerint 7:35-kor, a második 8:50-kor kezdődik.