19 góllal volt jobb a Vác

A másodosztályú futsal bajnokságban nagy különbség van a csapatok tudása között.

A másodosztályú futsal bajnokság eddigi eredményei is bizonyították: a három csoportos rendszerben nagy különbség van egyes csapatok tudása között. Így volt ez hétfő este Vácott is: Dunatours Vác FSE – Garvittax Nagymaros 21-2 (8-0).
Már az is meglepő volt, hogy a nagy játék- és rutinkülönbség dacára az első öt percben nem sikerült betalálni a hazaiaknak, akik aztán egy percen belül háromgólos előnyre tettek szert. A játékrész felére 5-0-ás, majd a szünetre 8-0-ás váci vezetést mutatott az eredményjelző.

A térfélcsere után már csak két percig őrizték sikeresen kapujukat a nagymarosiak, majd átlagban ugyanilyen gyakorisággal lőtte góljait a váci gárda. A vendégek 15-0 és 17-1 után voltak eredményesek, majd az utolsó két percben újabb négy hazai találat zárta az egyenlőtlen küzdelmet.

Az igen hosszú váci gólszerzősor: Hirt Gergely 5; Mészáros Krisztián, Rottek Péter és Szegner Dávid 3-3; Halász Bence és Styevkó Gábor 2-2; Benkó Bence, Hiebsch Attila és Szabados Tamás 1-1.

A váciak legközelebb egy bizonyára sokkal szorosabb mérkőzésre október 7-én Újpestre látogatnak.