A rendőrségi helyszínelés már megkezdődött, emiatt vasúti pályát lezárták. A Dombóvárról Kecskemétre tartó vonat így csak azután indulhat tovább, ha a helyszínelés befejeződött. Emiatt a Bátaszék-Baja-Kiskunhalas vonalon késésekre kell számítani.
2010. 08. 26. 12:02