Új autópálya- finanszírozási modellt készít a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium (GKM), amelynek lényege, hogy a már folyamatban lévő autópálya-építéseket 2007-ben a központi költségvetés finanszírozza, és azt a minisztériumi fejezet tartalmazza majd - mondta Ábrahám Gergely, a tárca szóvivője az MTI-nek.
2006. 10. 19. 16:16