Nincs itt a vég, előbb-utóbb konszolidálódnak a tőzsdék – nyugtat a FigyelőNet által megkérdezett elemző, bár az események akár másra is utalhatnak. A világ tőzsdéi mélyrepülésbe kezdtek, térségünk devizái gyengülnek, Soros György pedig elemez. Esetleg befolyásolni próbál.
2008. 01. 21. 15:27