A magyar és a bajor miniszterelnök sajtótájékoztatóján szó esett barátságról, szerelemről és Merkelről is. Kínos baki szakította félbe a sajtótájékoztatót.
A miniszterelnök szombat reggel indul Bakuba, útjára elkíséri mások mellett Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter és Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter. Jó utat!
A kormányfő szerint nem kell ahhoz atomtudósnak lenni, hogy lássuk, a menekültekkel jönnek terroristák, bűnözők is. Interjút adott a közrádiónak Orbán, aki szolgálati szabályzat szerint, fenyíthető állapotban van.
A kormánypárti képviselők kaptak egy levelet, amiben elmagyarázták nekik a módosítások lényegét és megkapták az útmutatást, hogyan kommunikálják mindezt.
A magyar kormánynak a lehető legrosszabb forgatókönyv lenne, ha Hillary Clinton és Angela Merkel is sikerrel venné a soron következő választást odahaza.
Magyarország "kétkulacsos" politikát folytat a NATO és Oroszország között, és a magyar miniszterelnök a "keleti destabilizáló szándék szóvivőjévé" vált.