A Team Rice csapata 22-21-re megnyerte a Pro Bowlt.

Magyar idő szerint hétfőn hajnalban rendezték a Pro Bowlt Honoluluban, ahol ezúttal nem a konferenciák legjobb játékosai (leszámítva a Super Bowlon résztvevő amerikai focistákat) csaptak össze, hanem az NFL két legendája, Jerry Rice és Deion Sanders által összeválogatott csapatok.

1980 óta egy esztendő (2010) kivételével az Aloha Stadionban rendezik a Pro Bowlt
Fotó: Europress/Getty Images

A mérkőzés végén Rice örülhetett, ugyanis övéi nyertek 22-21-re, igaz nem volt ez egy egyszerű menet. Az első félidőben Sanders csapata kétszer is vezetést szerzett egy-egy touchdownnak köszönhetően, ám előbb Jimmy Graham, majd Josh Gordon kapott el egy TD-t érő passzt, így 14-14 volt a félidő.

A harmadik felvonásban nem született egyetlen pont sem, a negyedikben pedig egy-egy touchdown mind a két oldalon, ám míg Sanders együttese jutalomrúgással, addig Rice gárdája egy futással tette fel az i-re a pontot (Mike Tolbert törte át a falat), így alakult ki a 22-21-es végeredmény 41 másodperccel a vége előtt.