Így lesz egy padlásból álomszép tetőtéri lakás

A tetőtér beépítés számos előnnyel jár. A lakótér bővülése mellett nemcsak az épület energetikája javulhat, hanem a piaci értéke is emelkedik.
Kapcsolódó cikkek

Sokan azt vallják, hogy a tetőtéri lakás tipikusan fiataloknak való ingatlantípus, aminek egyik legfőbb oka a lépcsőzés. A másik kritikus pont a ferde sík, ami szokatlan és nehezen megszokható, egyrészt a helykihasználás miatt, másrészt a nehézkes közlekedésből fakadó nehézségek miatt.

Jó hír, hogy a kiváló anyagokkal és hozzáértő szakemberekkel kiviteleztetett átalakítás egy jól tervezett, modern megjelenésű, korszerű alaprajzi elrendezésű tetőteret eredményez. Az új terek tágasak, jól hasznosíthatók, a helyiségek pedig a korábbinál több természetes fényt kapnak.

Eleganciát áraszt az antikolt, fehér színű konyha
Háziasszonyok vágya, ahol valóban élmény minden perc.

A tetőtér beépítésének az ingatlan állapotát, a benne élők egészségét és általános közérzetét illetően is rengeteg előnye van. A kívánt eredmény eléréséhez azonban már a munkálatok megkezdése előtt érdemes szem előtt tartani a kivitelezéssel kapcsolatos legfontosabb tényezőket. Fontos, hogy a beépítés minőségi alapanyagokkal történjen, legyen szó szigetelőanyagokról, vagy nyílászárókról.

Tetőtér hátrányai

Tetőtér előnyei

Az alábbi tetőtéri lakás tulajdonosai a felújítás kezdetén nem hitték volna, hogy a romokban álló tetőtérből ilyen kellemes otthont varázsolnak.

Tetőtéri lakás “előtte” és “utána” fotókkal

Fotó: Hugo-Hebrard
Fotó: Hugo-Hebrard
Fotó: Hugo-Hebrard
Fotó: Hugo-Hebrard
Fotó: Hugo-Hebrard
Fotó: Hugo-Hebrard
Fotó: Hugo-Hebrard
Fotó: Hugo-Hebrard
Fürdőszoba, az otthon szentélye: mutatjuk a 6 legújabb trendet
A mintás csempéktől a szabadon álló kádon át, 6 főbb trend uralkodik az idei évben.