A következő élő közvetítés része Putyin nem hajlandó véget vetni a háborúnak, magyarlakta területeken is várható orosz támadás

Kárpátalján is légiriadó volt szombat reggel

AFP
AFP

Korábban már beszámoltunk arról, hogy több ukrajnai városban légiriadó volt szombat reggel. A karpatalja.ma arról ír, hogy Kárpátalján is megszólaltak a szirénák, a riadó két órán át – 4.40-től 6.30-ig – tartott. Támadás viszont szerencsére nem történt a megyében.

Az orosz-ukrán háború kezdete óta ez volt az első olyan eset, hogy Kárpátalján is légiriadó volt.

Nemcsak a fővárosban, sok más ukrán városban is légiriadó volt szombat reggel, így a nyugati Lvivben (Lemberg), Odesszában, Harkivban és Szumiban is. Műholdfelvételek alapján az amerikai hírszerzés már előző nap arról számolt be, hogy a Kijev környékére vezényelt orosz erőket átcsoportosították, és szétszóródott a térségben veszteglő, 64 kilométer hosszú katonai konvoj, ami egy készülő támadásra utalhat.

Vissza a közvetítéshez
Olvasói sztorik